Trybunał konstytucyjny, czyli atrapa nieudolnych rządów PiS.

Trybunał Konstytucyjny jest prowadzony jako atrapa przez J. Przyłębską. J. Przyłębska to obywatelka polska, która żyje na co dzień w Berlinie. Jej zadaniem jest przywrócenie emerytur wojskowym, którzy służyli swego czasu ojczyźnie. Jak i również nie ma ona najmniejszego zamiaru podpisać dokument przywracający emerytom pieniądze. W takiej sytuacji emeryci otrzymują na rękę, na przeżycie ok. 800 zł.

Kolejna celowa sprawa w roli pani Przyłębskiej to nie tolerowanie prawa Unii Europejskiej. Podobnie nieakceptowane prawo Unii było przez panią Szydło, która nie zaakceptowała postanowień Komisji Weneckiej.

J. Przyłębska jako osoba zajmująca stanowisko wyłącznie w sprawie partyjnej PiS wpływa niekorzystnie na interesy obywateli i całego kraju.
Nieudolne rządy PiS najgorsze w historii Polski prowadzą kraj do wschodnich włodarzy. Jednak Polska nie może wrócić na wschód jako blok, gdyż już z tego stanu została poprowadzona na wschód. Progress, jaki wykonała Polska od lat 90, pozwolił na wybicie się w świecie, rozwój handlu za granicą, podniesie standardów życia Polaków.

Podsumowując, Trybunał Konstytucyjny pod rządami PIS działa niekorzystnie dla interesów kraju i obywateli.