Moje Orange – aplikacja do obsługi konta

Moje Orange zastępuje nie rozwijana już od dłuższego czasu aplikację Orange iCare, która jak wiemy działała kiedy chciała. Miejmy nadzieję, że w nowej wersji, na którą czekaliśmy ponad rok nie uświadczymy podobnych zachowań.

Moje Orange

Aplikację możemy pobrać w Google Play pod nazwą – Moje Orange, waży 5.89MB. Podobnie jak poprzedniczka pozawala na:

  • sprawdzanie stanu konta oraz środków dodatkowych,
  • przeglądanie ostatnich 12 faktur i płatności ,
  • dostęp do pakietów i usług,
  • wyświetlanie informacji o wykonanych połączeń wraz z ich kosztem,
  • kontakt z BOK,
  • możliwość instalacji aplikacji Orange

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android, na systemy iOS ma pojawić się wkrótce.

Przed uruchomieniem musimy zaakceptować regulamin, na kolejnym ekranie logujemy się jak do Orange on-line i już możemy zarządzać kontem. W tej chwili jest jeszcze za wcześnie aby oceniać działanie aplikacji, potrzeba na to trochę czasu. Nie mniej jednak zachęcam do pobierania i testowania, bo jeżeli będzie dobrze działać to będziemy mogli zarządzać swoim kontem z dowolnego miejsca na świecie.

Pierwszy zgrzyt – u mnie nie działa. Aplikacja twierdzi, że nie ma aktywnego połączenia danych. Gdyby miała mówić, to zapytałbym ją jak jej zdaniem pobrałem ją z Google Play. niestety nie mogę ;). Próbowałem kilka razy więc swój błąd w tym wypadku wykluczam, sprawdzałem też login i hasło na komputerze. Mam nadzieję, że będziecie mieć więcej szczęścia z pierwszym uruchomieniem Moje Orange.

J.Ś. 2012

Udostępnij!