14 rzeczy, które możesz zrobić ze starym iPhone’em

Czy myślisz o sprzedaży swojego iPhone’a lub iPada? Jeśli tak, to nie marnuj pieniędzy, ponieważ możesz łatwo przekształcić swój stary iPhone w nowy. Oto kilka prostych i skutecznych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać maksymalną wartość ze starego telefonu.

Zdobądź gotówkę za starego iPhone’a

Nie musisz sprzedawać telefonu, możesz łatwo sprzedać swój stary iPhone. Kiedy chcesz sprzedać swój stary iPhone, możesz odwiedzić sklep Apple, a otrzymasz uczciwą cenę.

Oddaj starego iPhone’a

Oddanie starego iPhone’a to kolejna dobra opcja, ale pamiętaj, że telefon powinien być w idealnym stanie, w przeciwnym razie nie osiągnie dobrej ceny.

Zamień swojego starego iPhone’a na Androida

Jeśli masz starego iPhone’a i chcesz zamienić go w Androida, to możesz to łatwo zrobić z pomocą oficjalnego oprogramowania. Po zainstalowaniu aplikacji będziesz miał świeże urządzenie z systemem Android.

Użyj go jako GPS tracker

Kiedy chcesz użyć starego iPhone’a jako trackera, to powinieneś mieć aplikację taką jak Trackr. Ta aplikacja pomoże Ci śledzić lokalizację Twojego telefonu.

Bezpieczne przechowywanie danych

Możesz bezpiecznie przechowywać dane na swoim iPhonie, ale jeśli chcesz zachować je w lepszy sposób, to możesz przenieść swoje dane na nowego iPhone’a.

Zrób z niego swój budzik

Możesz łatwo zamienić swojego starego iPhone’a w budzik, instalując aplikację budzika. Nie tylko Cię obudzi, ale także przypomni o wzięciu prysznica.

Użyj jako odtwarzacza muzyki

Możliwe jest uczynienie starego iPhone’a jako odtwarzacza muzycznego. Istnieje wiele odtwarzaczy muzycznych dostępnych na rynku, więc jest to całkowicie twój wybór, aby wybrać, który chcesz.

Wnioski:

Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić ze swoim starym iPhone’em, ale jeśli masz trochę czasu, wtedy możesz łatwo zrobić go w nowy.