Odnowione telefony w sklepie Orange

Przeglądając cenniki sklepu internetowego Orange można natknąć się na ciekawe oferty dostępne wyłącznie przez ten kanał sprzedaży. Pomijając nowe telefony dostępne tylko przez stronę, jak: Samsung Galaxy Beam czy Nokia Pure View 808, znajdziemy tam również telefony odnowione za niższą, często bardzo atrakcyjną cenę.

W cenniku z 23 sierpnia bieżącego roku znajdujemy rubrykę: “telefony odnowione dostępne tylko w sklepie orange.pl”, a w niej popularne telefony i ich obniżone ceny. Przyjrzyjmy się kilku z nich.
APO (A Przy Okazji) telefony te są wyraźnie oznaczone jako Odnowione i dostępne tylko na orange.pl.

 

Z ciekawych propozycji:

HTC Mozart 119zł w najniższym abonamencie, 19zł w abo za 39,90zł i 3zł w pozostałych,

HTC Sensation w Panterze 49,90 za 3zł!

Nokia E52 – 1ł w każdej taryfie,

Nokia N8w Panterze 49,90 za 3zł!

Zaczynam się zastanawiać czy to nie błąd w cenniku, bo: Nokia N9, Samsung Galaxy S i S+, Wave, Wave II, Galaxy SII są w Panerze 49,90zł za 3zł, choć np: Galaxy SII w Delfinie 79,90 jest za 109zł.

Wszystko się zgadza gdy przechodzimy do wybory oferty – przykład dla odnowionego Samsunga Galaxy SII – 3 zł już w abonamencie Smart Plan Multi 49,90 zł.

Różnica ceny pomiędzy nowym telefonem a odnowionym, np: HTC Sensation wynosi 1516zł.

W związku z pojawieniem się tej oferty mam dla was krótką ankietę( 5-10 sekund) dotyczącą zakupu telefonu u operatora: [poll id=”3″]

Oferta wydaje się idealną dla każdego kto chce kupić telefon sprzedać go – dołożyć i kupić coś lepszego – teraz już nie musi. Na pewno po Orange przetoczy się fala krytyki, którą zapoczątkowały już ceny skupu używanych telefonów.

Cały cennik znajdziecie tutaj: Cennik Orange

Jeżeli chcecie zobaczyć na własne oczy online – przejdziecie do internetowego sklepu Orange.

 

J.A.S. 2012

Udostępnij!