Pakiet 10GB, dodatkowe kanały i darmowa dostawa od Orange.

Orange dołącza się do akcji “Zostań w domu” oferując darmowy pakiet 10GB, dodatkowe kanały TV oraz darmową dostawę. Jednocześnie trwają prace nad kolejnymi propozycjami – wszystko można sprawdzić na stronie http://orange.pl/razem.

Pakiet 10 GB

Bądź na bieżąco, kontaktuj się z bliskimi i przyjaciółmi online. Wyślij SMS o treści 10GB pod bezpłatny numer 80820 i korzystaj z dodatkowych GB do końca marca br. Pakiet ważny w kraju. Dla wszystkich Klientów indywidualnych i biznesowych ofert na abonament oraz Klientów oferty na kartę.

– Rozumiemy, jak ważne jest pozostawanie w kontakcie, szczególnie w obecnej sytuacji spowodowanej koronawirusem. Przechodzenie w coraz większym stopniu na zdalny system pracy oraz zawieszenie działania szkół oznaczają, że zapotrzebowanie na dostęp do internetu i dane jest coraz większe. Nasze sieci światłowodowe i mobilna 4G LTE są przygotowane na przyjęcie tego wyzwania. Aby ułatwić naszym klientom pracę i uatrakcyjnić czas spędzany w domu w tych dniach, postanowiliśmy dać im więcej internetu w komórkach i więcej telewizji bez dodatkowych opłat – mówi Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska
Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska

Darmowy pakiet 10 GB mogą aktywować klienci indywidualni korzystający z mobilnych planów abonamentowych i ofert na kartę od Orange z wyłączeniem nju mobile, a także klienci biznesowi korzystający z planów Dla Firm oraz Orange Biz. Trwają również prace nad uruchomieniem odrębnego rozwiązania dla klientów Orange Flex. Pakiet można aktywować wysyłając SMS o treści 10GB na numer 80820. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać na terenie Polski, do 31 marca.

Dodatkowe kanały TV

Do końca marca odkodowaliśmy ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV oraz ponad 50 kanałów Pakietu Extra+ dla klientów telewizji satelitarnej.

Do końca marca klienci Orange TV będą mogli oglądać dodatkowe, odkodowane kanały. W przypadku użytkowników posiadających dostęp kablowy będzie to ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego. Klienci korzystający z dostępu satelitarnego zyskują dostęp do ponad 50 kanałów zawartych w Pakiecie Extra+.

Darmowa dostawa zamówień online

Wprowadzamy darmową dostawę kurierska po złożeniu zamówienia na www.orange.pl i przez infolinię 801 234 567 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora).

Zgodnie z zapowiedzią to nie koniec propozycji – kolejne są w przygotowaniu – czekamy na odsłonę nowych ofert od Orange. Co na to inni operatorzy?

Udostępnij!