Rozmowy bez limitu w sieci Orange

Orange w swojej ofercie posiada plan umożliwiający nielimitowane rozmowy w sieci operatora oraz posiadający duży pakiet minut do innych sieci. Plan kosztuje odpowiednio 44,43 zł dla nowych klientów i 39,99 dla przedłużających umowę. Połączenia w sieci są nielimitowane a do innych sieci otrzymujemy 350 minut. Jak wykorzystać możliwości tego planu?

Decydując się na plan bez limitu kupujemy telefon bez dostępu do internetu lub wyłączamy w swoim obecnym – nastawiamy się na dzwonienie.
Do sieci Orange dzwonimy bez limitów – tylko skąd to wiedzieć kto ma w Orange. Jeżeli nie jesteśmy pewni dzwonimy pod *555 i podajemy numer – lektor powie nam do jakiej sieci należy. Aktywujemy sobie fakturę elektroniczną, bo bez niej abonamenty są o 10zł droższe.

Stawki:
Abonament 44.43zł : 350 minut = 12,7gr za minutę, a należy pamiętać, że w sieci rozmowy mamy nielimitowane, więc stawka ta jest jeszcze niższa.

Przedłużający umowę mają jeszcze taniej, bo 11,4gr za minutę + nielimitowane w sieci.

Jest to plan idealny dla każdego, kto rozmawia dużo i potrafi przestrzegać zasad – od rzeczy płatnych trzymamy się z daleka.

O czym należy pamiętać:

  • Po pierwsze kwoty podane powyżej obowiązują tylko wtedy kiedy zdecydujemy się na fakturę elektroniczną – zdecydowanie popieramy, bo za dużo papieru idzie na miesięczne faktury. Jeżeli zachowamy fakturę papierową abonament wyniesie 54,43 i 49,99, czyli 10 zł więcej.
  • Minuty do wszystkich sieci nie wymieniają się na smsy czy mmsy, opłata za wysłanie wyniesie 20gr w przypadku sms i mms.
  • Umowę zawieramy na 18 miesięcy bez telefonu.
  • W powyższym planie nie mamy pakietu internetowego, ale istnieje możliwość dokupienia pakietu 300MB za 10zł miesięcznie. Jeżeli zdarzy się nam skorzystać z internetu bez wcześniej włączonego pakietu – usługa zostanie aktywowana i poniesiemy opłatę abonamentową lub jej proporcjonalną wielkość. Wydaje się to niesłuszne, ale trzeba pamiętać, że opłata standardowa za przesyłanie danych to 5zł za 1MB. Czyli za 10 zł moglibyśmy pobrać maksymalnie 2MB, a każdy kolejny byłby płatny. Ściągając 300MB mielibyśmy do zapłacenia 1500zł. Dodatkowo usługa pakiet 300MB jest z tzw: “lejkiem” nawet jeżeli przekroczymy pakiet to nie są naliczane opłaty, a korzystamy z prędkości ograniczonej do 64kbps.
  • Minuty nie podlegają kapitałowi i nie przechodzą na kolejne miesiące.
  • Przy pierwszej fakturze zostanie doliczone kwota startowa w wysokości 50zl (aktywacja) – tylko w salonie. Aktywacja przy zamówieniu przez internet i telefon, jak zauważył Kamil Underek – wynosi 10zł.

Sklep internetowy Orange

Regulamin Oferty Rozmowy bez limitu

Regulamin promocji Rozmowy bez limitu w sklepie internetowym i telesprzedaży

Regulamin promocji Rozmowy bez limitu – salon

Udostępnij!