Zbieraj nowa gra Orange

Zbieraj to nowa gra udostępniona na profilu Orange na FB, polegająca na zbieraniu “punkciaków”, które można wymieniać na nagrody – minuty, smsy, internet. Gra oparta jest na poczciwym starym PacManie, którego producentem była firma Namco – deweloper odpowiedzialny m.in. za serię Tekken.

Gra Zbieraj, podobnie jak Pacman polega na pochłanianiu pomarańczowych (w tym wypadku) kulek oraz pomarańczowych “bonusiaków“, które dają więcej punktów, unikać natomiast należy czarnych przeciwników. Gra jest na tyle prosta, że po około 3 minutach miałem już 1800 punktów na wymianę. Należy pamiętać, że zabawa trwa do 20 listopada, więc bonusów jest dużo, ale na dość krótki okres czasu. Kody należy aktywować do 25 listopada po tym terminie tracą ważność.

Nagrody dostępne w grze Zbieraj:

zbieraj

Jak widzimy powyżej każdy kod ma określony termin ważności, chociaż związany z dość dziwnym schematem, bo im mniej minut/sms/internetu tym mniej czasu na wykorzystanie. Nie mówię, że to źle, wręcz przeciwnie tak powinno być, do tej pory jednak wszyscy operatorzy przyzwyczaili nas, do tego, że jak czegoś jest dużo to na krótki okres czasu.

Wszystkie informacje wyświetlane są po wybraniu odpowiedniej opcji, więc nie musimy pamiętać numerów na jakie należy wysyłać sms, otrzymujemy kod wysyłamy i za chwilę jest już bonus.

Gra nie jest przypisana do naszego numeru, więc bonus możemy oddać komu chcemy, pod warunkiem posiadania przez tą osobę numeru Prepaid lub Mix.

Regulamin usługi znajdziecie tutaj.

J.Ś. 2012

Udostępnij!