Doładowanie za Oglądanie z komputera

Doładowanie za Oglądanie może dać mam teraz 25 zł w miesiącu na konto promocyjne – jak skorzystać z aplikacji bez urządzenia z systemem Android? Wykorzystać komputer oczywiście i odtwarzacz aplikacji na system Android.

Uruchomienie Doładowanie za Oglądanie na PC:

  • Instalujemy Bluestacks ze strony producenta. Odtwarzacz ten pozwoli nam na uruchomienie aplikacji z reklamami na komputerze. Ciągle jednak musimy posiadać numer w Prepaid lub Mix Orange.
  • Z numeru Prepaid/Mix wysyłamy sms o treści Start pod numer 80069, otrzymujemy link rejestracyjny – rejestrujemy się. Nie mogę podać tego linku, bo jest przypisany do konkretnego numeru telefonu, więc za każdym razem jest inny.
  • Pobieramy Bluestacks ze strony producenta – instalujemy. Wyszukujemy aplikację reklamy i instalujemy w BSS. W aplikacji podajemy numer telefonu i klikamy żądanie kodu, otrzymujemy kod smsem – wpisujemy w aplikację i już możemy oglądać reklamy.

Pamiętajcie, że aplikacja zmusza do każdorazowego przelania środków na konto promocyjne, czyli po zarobieniu 1zł musimy ją przelać na konto.

Można wiec obejść się bez telefonu czy tabletu z Androidem. Artykuł ma charakter informacyjny.

J.Ś. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket