Google Glass a zestaw słuchawkowy wirtualnej rzeczywistości

Google Glass i zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości to nowe trendy na rynku, ale jakie są główne różnice między tymi dwoma?

Oto główne różnice:

1) Cena

Zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości są droższe niż Google Glass. Więc, jeśli myślisz o zakupie jednego z nich, to musisz pomyśleć o budżecie.

2) Rozmiar ekranu

Zarówno Google Glass jak i zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości są bardzo przydatne do oglądania rzeczy wokół. Ale, Google Glass jest mniejszy niż zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości.

3) Przenośność

Google Glass jest bardzo przenośny i łatwy do przenoszenia. Tak, to jest łatwiejsze do przenoszenia i można go używać w dowolnym miejscu. Ale zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości nie są łatwe do przenoszenia, ponieważ mają większy rozmiar ekranu, a także muszą być podłączone do komputera.

4) Funkcje

Zarówno Google Glass, jak i zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości mają swoje własne funkcje. Google Glass ma kamerę i inne funkcje, ale zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości mają tylko ekran.

5) Bateria

Google Glass ma własną baterię i można ją łatwo naładować. Ale, zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości muszą być ładowane przez komputer.

6) Dostępność

Zarówno Google Glass, jak i zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości są dostępne tylko w internecie.

7) Dostępność

Google Glass jest znacznie bardziej dostępny niż zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości. Można go łatwo używać i można go również łatwo znaleźć na rynku. Ale, zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości nie są dostępne.

Wnioski:

Tak więc, jasne jest, że Google Glass jest znacznie bardziej dostępny i łatwiejszy w użyciu niż zestawy słuchawkowe wirtualnej rzeczywistości. Tak więc, jeśli myślisz o zakupie jednego z nich, powinieneś wybrać Google Glass.