Pierwszy raz z iPhone 5 wideo

Dziś pierwszy raz miałem kontakt z nowym iPhone 5, wrażenia są skrajne, a wpływa na to kilka czynników. iP5 to bardzo dobry jakościowo produkt, działa bardzo płynnie i stabilnie i za to należą mu się brawa. Ale w wersji 4 calowej jest bardzo wydłużony, to nie tylko moja opinia – ale mógłby być szerszy. Spokojnie można było dać 4.3 cala i zachować proporcje poprzednich urządzeń.

Pierwsze co się rzuca w oczy to, że jest cieńszy niż poprzednie modele, a po wzięciu do ręki, że jest dużo lżejszy. To było pozytywne wrażenie, zaraz potem pojawiło się pytanie dlaczego jest tak długi w stosunku do szerokości. Każdy kto zna rodzinę iP wie, że urządzenia te dzięki świetnej optymalizacji systemu są bardzo płynne i responsywne. I faktycznie obsługa jest przyjemna, mi osobiście od początku brakuje przycisku wstecz i wychodzenie za każdym razem na główny ekran nie jest dla mnie.

Poniżej zobaczycie krótki film, który przygotowałem, na koniec zadaje Siri bardzo ważne pytanie i sami zobaczcie co ona na to:

iPhone 5 już znalazł i jeszcze znajdzie wielu zwolenników, każdy kto chce kupić ten smartfon (w końcu mogę tak pisać) może zobaczyć jak wygląda oferta w Orange:

iPhone 5 nie okazała się tym czego się po nim spodziewaliśmy – choćby brak obsługi NFC, co jak co, ale iPhone mógłby się przyczynić do rozpowszechnienia tej technologii. Być może Apple zbiera opnie i niedługo zobaczymy iPhone 5S?

J.Ś. 2012

Udostępnij!