Stacjonarny Plan Bez Ograniczeń od 69 zł

Stacjonarny Plan Bez Ograniczeń to nielimitowane połączenia na komórki w Polsce, w USA i Kanadzie oraz nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii przez 24 godziny na dobę. 

Umowę na stacjonarny Plan Bez Ograniczeń możemy zawrzeć na trzy okresy, każdy z nich różni się wysokością abonamentu miesięcznego.

Plan Bez Ograniczeń – ceny:

Długość umowy

Na czas nieokreślony

12 miesięcy

24 miesiące

Abonament

99,00 zł

79,00 zł

69,00 zł

połączenia lokalne i międzystrefowe;

połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne do Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanady i Australii (strefa I) oraz międzynarodowe na numery komórkowe do USA i Kanady (strefa I);

połączenia z numerami komórkowymi Orange, T-Mobile, Plus, Play;

Nielimitowane/bez opłat

To pierwszy tego typu plan stacjonarny, w którym mamy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe – biorąc pod uwagę ceny abonamentów – nawet tak ciekawy jak nielimitowane połączenia w ofertach komórkowych. Minusem jest oczywiście brak mobilności, ale długa rozmowa przez telefon stacjonarny jest mniej szkodliwa niż przez telefon komórkowy.

Orange zaczyna rok od dobrej innowacyjnej usługi na telefony stacjonarne – potrzebuje podobnych usług w ofertach komórkowych, bo poprzedni rok nie najlepiej zakończył się dla operatora. Starta pozycji lidera na rzecz TMobile na pewno odbiła się na ego zarządzających firmą.

Podsumowując jest to dobry ruch – szczególnie, że zainteresowanie telefonami stacjonarnymi spada – zobaczymy co będzie dalej.

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket