Testuj z Orange AKTUALIZACJA- Motorola RAZR, One Zoom i One Macro do testów i wygrania.

Aktualizacja – przedłużono termin przesyłania zgłoszeń do 5 kwietnia. Orange przedstawia kolejną odsłonę konkursu – Testuj z Orange, w której można otrzymać do testów jeden z dziesięciu smartfonów Motorola One Zoom lub One Macro (po pięć, z każdego modelu). Po zakończeniu wyzwania najlepszy tester otrzyma nagrodę w postaci Moto RAZR, a drugie i trzecie miejsce nagrodzone zostanie Moto One Zoom i Moto One Macro.

Testuj z Orange – Motorola

Dawno nie mieliśmy już Testuj z Orange – może nie było chętnych do rozdawania smartfonów. Ale konkurs powrócił i tym razem testujemy najnowsze modele Motoroli – pięć Moto One Zoom i pięć Moto One Macro. Razem dziesięć osób będzie testowało dziesięć smartfonów. Po zakończeniu testów – nagrodzone zostaną trzy osoby i otrzymają: Motorolę RAZR – za pierwsze miejsce, oraz One Zoom i One Macro za drugie i trzecie miejsce. Przy czym pierwsza nagroda zostanie przyznana jednemu testerowi z całej dziesiątki, a Moto One Zoom i One Macro jednej osobie z pozostałej piątki (lub czwórki) testującej ten konkretny model.

testuj z orange
testuj z orange

Jak widać powyżej oba modele to solidne średniaki, z pojemnymi bateriami, dużą ilością pamięci RAM oraz wbudowanej i pojemnymi bateriami, które powinny wystarczyć na dzień testów. A w normalnym użytkowaniu do trzech dni? W prezentowanych modelach najbardziej do mnie przemawia duża ilość pamięci RAM, choć jak mawiają starzy moderzy – nieużyty RAM do zmarnowany RAM 😉

Szczegóły znajdziecie na stronie testuj.orange.pl

Wygląda na to, że tym razem nacisk położony jest na media społecznościowe, a szczególnie na Instagram. W formularzu zgłoszeniowym należy podać link do swojego IG oraz ilość obserwujących. W dalszej części formularza możemy podać inne media jak FB, YT itp.

Na testujących czekają cztery zadania – co tydzień. Na podstawie tych zadań wyłonieni zostaną laureaci. Rejestracja trwa do 5 kwietnia, a listę testerów poznamy zapewne kilka dni później..

Udostępnij!