Aktualizacje w Angry Birds

Każdy kto czekał – ten się doczekał gra Angry Birds Star Wars dostała aktualizację, która udostępnia nam lodową planetę Hoth, natomiast Angry Birds Seasons, podobnie jak roku temu, odliczanie do świąt – co oznacza jedną plansze dziennie do 25 grudnia.

W filmie Star Wars lodową planetę Hoth poznajemy w części czwartej – Imperium Kontratakuje, kiedy to baza rebeliantów zostaje zaatakowana i zniszczona przez Imperium. Podobnie jak w filmie – w grze zobaczymy kroczące maszyny. Mimo, że lodowa planeta Hoth to 40 kolejnych poziomów – to aktualizacja udostępnia nam połowę – kolejnych dwadzieścia ma uroczy napis Coming Soon!

Angry Birds

 

W nowej odsłonie główne skrzypce gra księżniczka Leia, której umiejętność możecie zobaczyć na filmie:

Poniżej jeszcze zabawna reklama nowej odsłony Angry Birds:

W Angry Birds Seasons natomiast dostaliśmy 25 nowych poziomów, z których każdy kolejny będzie dostępny kolejnego dnia grudnia, dziś więc mamy dostępne dwa. Plus jest taki, że z braku kolejnych – dostępne dwa będziemy mogli dokładnie przećwiczyć zaliczyć na 3 gwiazdki.

Angry Birds

Grania jest więc dużo – chętni się znajdą, pamiętajcie, że AB Star Wars potrzebuje dostępu do internetu żeby można było pograć – cóż gra udostępniona jest za darmo, więc reklamy to jedyneźródło dla twórców. Zaakceptujcie to.

J.Ś. 2012

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket