Asus VivoTab Smart tablet z Windows 8 w Orange

Orange wprowadził do swojej oferty pierwszy tablet na systemie operacyjnym Windows 8 – Asus VivoTab Smart. Tablet dostępny jest w ofertach internetu bezprzewodowego dla osób indywidualnych i dla firm. Czy Android i iOS maja się czego obawiać ze strony VivoTab?

Na polskim rynku znajdziemy wiele tabletów, najróżniejszych firm i praktycznie wszystkie oparte są o system Android. Jako konkurencja dla w/w mamy na rynku iPady, które mogą być oparte tylko o jeden system, tj: iOS. Oto w ofercie operatora pojawia się tablet z systemem Windows 8, systemem przystosowanym do ekranów dotykowych. Czy zadecyduje cena? Może – warto się więc jej przyjrzeć:

VivoTab Smart jest tańszy od iPad`ów, ale droższy od np: Samsunga Galaxy Tab 2 10.1, jego cena jest zbliżona do iPada mini 32GB.

Asus VivoTab Smart

Asus VivoTab Smart

Asus VivoTab Smart w abonamencie Orange Free Set  za 99 zł miesięcznie kosztuje 1299 zł, podczas gdy Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 – 1099 zł, a Sony Xperia Tablet Z – 1569zł. Pozostałe ceny sprawdzicie w Sklepie internetowym Orange.

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket