Oferta przez Internet – odbiór w salonie Orange

Oferty dostępne w Sklepie Internetowym Orange są z reguły tańsze, ze względu na konieczność zachęcenia kupujących do skorzystania z oferty tańszej również dla operatora. Teraz ofertę zamówioną przez internet możesz odebrać w Salonie Orange.

Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania?

  1. Minusem zawierania umowy przez internet jest brak możliwości fizycznego kontaktu z kupowanym produktem – już nie, ponieważ w salonie będzie możliwość zapoznania się z umową i urządzeniem. W salonie również następuje podpisanie umowy – nie kupujemy już przysłowiowego kota w worku.
  2. Kurierzy, kurierzy – kurierzy nigdy nie mają czasu i dostawa może wiązać się z nieobecnością domowników. Chociaż kurier musi poczekać, to pamiętajcie, że kurier ma płacone najczęściej od ilości dostarczonych paczek. A więc wygoda – w salonie możemy pojawić się kiedy nam pasuje – lub nie pojawić się w ciągu 5 dni, a wtedy umowa zostanie anulowana.
  3. Odbierając umowę i telefon/modem w salonie nie przysługuje nam możliwość odstąpienia od umowy – gdyż ta, przez podpisanie w salonie, nie została zawarta na odległość. Aczkolwiek zawierając umowę zakładamy, że chcemy z niej korzystać, do tego dostajemy możliwość zapoznania się z umową i przesyłką.

Podsumowując – od teraz możecie zawrzeć umowę w Sklepie Internetowym Orange i odebrać ją w salonie, wcześniej zapoznając się z treścią i urządzeniem. Ciekawe czy może Orange dąży do modelu biznesowego z Argosa?

źródło: orange

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pocket