Samsung Solid – coś solidnego na wakacje

Wyjeżdżając na wakacje potrzebujemy czegoś Solidnego – czegoś co wytrzyma kilka dni na jednym ładowaniu, nie straszne mu będą deszcze i piach, więc może Samsung Solid? W Orange znajdziemy model Samsung Solid B2710, w Play zaś Samsung C3350 Solid.

Posiadając telefon Samsung Solid B2710 nie powinny być nam straszne woda, kurz czy okazyjne upadki z dużej wysokości. Chociaż i tak zdecydowana większość upadków ma miejsce przy wyciąganiu telefonu z kieszeni, więc z wysokości około metra.

Trzeba przyznać, że B2710 dobrze się prezentuje – jest elegancki i … solidny?

Samsung Solid

Za szkłem zgodnym ze standardem twardości 4H – ukrywa się 2-owy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x320 pikseli, czyli qVGA. Obudowa spełnia normę IP67, czyli: jest odporna na: upadki z wysokości 1 m, kurz, błoto, duży nacisk oraz krótkie zanurzenia w wodzie (do głębokości 1 m).

Telefon wyposażono w aparat o rozdzielczości 2Mpix, który nagrywa filmy w rozdzielczości QVGA@15fps. Czyli do multimedialnych nie należy, ale nie do multimediów został zaprojektowany.

Oprócz wysokiej wytrzymałości Solid B2710 oferuje także: moduł 3G, aplikacje do obsługi portali społecznościowych, radio FM, odtwarzacz mp3 z technologią DNSe 2.0, odbiornik GPS, cyfrowy kompas oraz krokomierz.

Samsung Solid C3350

Samsung Solid

W tym modelu równie znajdziemy obudowę spełniającą normę IP67. Parametry są zbliżone do modelu B2710. Wszystko w Ofercie dla tego modelu w Play.

Seria Solid została stworzona z myślą o wytrzymałości i funkcjonalności – długi czas pracy na baterii jest niewątpliwą zaletą.

źródło: samsung, orange, play

Jarosław Świerczewski

Udostępnij!